Temat
:
Telewizja DVB-T, NC+, Cyfrowy Polsat, UPC, itp.
Wyświetl pojedynczy post
eol
Junior Member
Od: 11.2011
Offline
#
617
08.05.2013, 22:42
@AntyMod, do konca maja masz mozliwosc wycofania sie z wypowiedzenie umowy, ktora wyslales i wtedy obowiazuje ciebie i NC+ stara umowa do 2014r.
eol
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do eol
Znajdź inne posty napisane przez eol