Yossarian napisał(a):

|
Przesledz te dyskusje jescze raz.Tym razem czytaj uwaznie i ze zrozumieniem a moze wtedy dotrze do Ciebie o czym mowa.Aby ulatwic Ci zadanie, dodam ze nie dyskutujemy ani o pojemnosci zylety ani o frekwencji w wislackim mlynie.
|
Pytałeś o umyślną pustkę na Legii więc Ci napisałem o co chodzi

Jeżeli dalej uważasz że to nie na temat to nie mam pytań.