Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23484
Stary 08.05.2013, 21:32
Yossarian napisał(a):Wyświetl post
Przesledz te dyskusje jescze raz.Tym razem czytaj uwaznie i ze zrozumieniem a moze wtedy dotrze do Ciebie o czym mowa.Aby ulatwic Ci zadanie, dodam ze nie dyskutujemy ani o pojemnosci zylety ani o frekwencji w wislackim mlynie.
Pytałeś o umyślną pustkę na Legii więc Ci napisałem o co chodzi Jeżeli dalej uważasz że to nie na temat to nie mam pytań.
Odpowiedz cytując