BBudowniczy napisał(a):

Katoland to tacy nowocześni masoni i żydzi, odpowiedzialni za wszelkie nieszczęścia i klęski w Polsce? Czyżby Polską rządzili pociągający za sznurki , poukrywani żydzi znaczy się księża?
Jak o kto ? Poseł "kręćmy lód" Sawicka z Mirem i Zbychem. Dokładnie, to działeczkę przyznał, a następnie kontrolował jej wykorzystanie niejaki Paweł Adamowicz, członek Platformy Obywatelskiej. Czy w zamian za to dostanie trochę dziczyzny - jeszcze nie wiadomo
|
Z tymi żydami i masonami to nie bardzo łapie o co ci chodzi...
No widzisz kolejny przykład ,że PO i PIS to jedno i to samo ,jedni włażą do tyłka Rydzykowi a drudzy Głodziowi. A wy biedaki płaczecie ,że wszędzie tylko te wstrętne komuchy , a od 8 lat prawica ma około 75% przedstawicieli w Sejmie ,zajmują wszelkie możliwe stanowiska państwowe a wy biedacy jesteście ze wszystkich stron indoktrynowani przez lewaków. Już nawet z prawicowej PO zrobiliście postkomunistów