Wyświetl pojedynczy post
BBudowniczy
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22591
Stary 08.05.2013, 20:49
AS82 napisał(a):Wyświetl post
A jak ten kraj można inaczej nazwać jak nie Katolandem ?
Katoland to tacy nowocześni masoni i żydzi, odpowiedzialni za wszelkie nieszczęścia i klęski w Polsce? Czyżby Polską rządzili pociągający za sznurki , poukrywani żydzi znaczy się księża?


AS82 napisał(a):Wyświetl post
Pierwszy przykład z brzegu. Głódź dostał od samorządu działke pod cele sakralne za 1% wartości (co już samo w sobie jest skandalem) i na niej sobie urządził prywatną hodowle Danieli...Ja sie pytam czy w tym kraju jest w ogóle prokuratura ? Kto dba o gospodarność i majątek Skarbu Państwa w tym Katolandzie ?
Jak o kto ? Poseł "kręćmy lód" Sawicka z Mirem i Zbychem. Dokładnie, to działeczkę przyznał, a następnie kontrolował jej wykorzystanie niejaki Paweł Adamowicz, członek Platformy Obywatelskiej. Czy w zamian za to dostanie trochę dziczyzny - jeszcze nie wiadomo

A poważnie - nie twierdzę, że w Kościele w Polsce jest wszystko cacy i nie ma oszustów, ale "miej proporcje, Mocium Panie". Za biedę w Polsce nie odpowiada "brzuchaty" biskup, tylko kilkadziesiąt lat socjalizmu i kolejne 20 rządów postkomunistycznego salonu (z krótkimi przerwami).

Ajax napisał(a):
Nie wiem jakim cudem to policzyłeś ale polecam jeszcze pouczyć się WOSu przed takimi wypowiedziami.

Na PIS zagłosowało około 11% wszystkich Polaków i około 14% z wszystkich uprawionych do głosowania.
WOS miałem ładnych parenaście lat temu, więc dziękuję za zwrócenie uwagi na nieścisłość. Sprecyzuje więc :

"W ostatnich wyborach na ten "oszołomski" i "ciemnogrodzki" konserwatywny punkt widzenia zagłosowało prawie 1/3 tej części społeczeństwa, która poszła na wybory. Reszta ma w d.. punkty widzenia i wystarcza jej Polo TV"

Ajax napisał(a):
Zresztą PIS i PO jeden pies jedno i drugie kłamliwe złodziejskie i nieporadne.
To co proponujesz w zamian?

york09 napisał(a):
Jakie dobro dla Polski przyniósł tzw. Zespół parlamentarny Macierewicza?
Nie zajmuj się głupotami, tylko lepiej napisz czyim "dobrem" będziemy pokrywać kwotę "nie przekraczającą" miliarda euro dotacji.Tych wydawanych w latach 2007 - 2013.

Cytat:
Polska może zostać zmuszona do zwrotu unijnych dotacji w wysokości ponad 4 miliardów złotych - wynika ze słów ministra rolnictwa Stanisława Kalemby (PSL).
Na konferencji prasowej w Sejmie minister rolnictwa wypowiadał się m.in. na temat 79,9 mln euro, które zgodnie z decyzją KE Polska ma oddać Komisji Europejskiej. Chodzi o część wydatków z funduszy na rozwój obszarów wiejskich, przyznawanych w ramach środka "Gospodarstwa niskotowarowe". Polska zapowiedziała odwołanie.

Dziennikarze spytali ministra, ile podobnych spraw w Komisji Europejskiej dotyczy Polski i ile w konsekwencji nasz kraj może stracić pieniędzy.

Minister Kalemba odparł, że postępowań jest kilkanaście, dotyczą kwot od 1 miliona euro w górę. - Na pewno suma wszystkich wniosków spornych, które się toczą w trybie odwoławczym, nie przekracza, według mojej orientacji, tam miliarda euro (4,15 mld zł). Ale to są spory - powiedział minister rolnictwa.
http://www.wprost.pl/ar/398939/Unia-...ie-postepowan/


PS. "Jedyna słuszna walka to jest walka z PiS-em". Pisofobia - to się leczy
"Panie profesorze Niesiołowski gratuluję i proszę złożyć gratulacje Panu Tuskowi i całemu rządowi, ze przez 6 lat tak nas prowadzili, w spokoju, że ja mogę tak spokojnie iść do domu, spokojnie wypić herbatę proszę pana, mogę spokojnie zjeść kolację, że nie boję się żadnych wrogów, nie boję się nikogo, naprawdę, i że mam spokojną emeryturę"