Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 08.05.2013, 20:37
Yossarian napisał(a):Wyświetl post
Z tego co slyszalem to dla nich i tak optymistyczne rozwiazanie.Wrobelki z Wielickiej cwierkaja ,ze "el profesore"jest juz mooocno poirytowany i gdy nie uda mu sie wrocic do ekstraklasy to zostawi zabawki i pojdzie do domu.A wtedy nasi parchaci sasiedzi podziela los swoich kolezanek z W-wy.
Irytować to mógłby się prawdziwy kibic, a towarzysz Filipiak jest tu gdzie jest dla interesu, który pozwala mu "wygrywac przetargi w miescie i dostawac darmowo dzialki jak w Cichym Kaciku.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 08.05.2013 o godz. 20:39.
Odpowiedz cytując