donecki napisał(a):

Jaki Piątek lepszy jak on chce ze swojego klubu tak uciec.
To jest kapitan?Szanujmy się.
Jeśli ma przyjśc to niech przyjdzie normalnie a nie po brazylijskiej telenoweli.
To żaden dobry piłkarz.
W przyszłości w pucharach to on nas nie zbawi
|
Wiesz, gdyby był w takiej sytuacji jak był powiedzmy Figo w Barcelonie przed przejściem do Realu gdzie kasę raczej dostawał na czas to wtedy można by się dziwić, że chce uciekać. A jak jego aktualny klub jest w rękach krętacza jakim bez wątpliwości jest Król to go jednak lekko usprawiedliwia. No niestety, ale piłkarze puki mogą chcą się trochę "odkuć".
Zresztą puki co gra w pucharach nam nie grozi więc nie ma co się tym stresować, trzeba niestety budować od nowa ...