Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15199
Stary 08.05.2013, 20:02
donecki napisał(a):Wyświetl post
Jaki Piątek lepszy jak on chce ze swojego klubu tak uciec.
To jest kapitan?Szanujmy się.
Jeśli ma przyjśc to niech przyjdzie normalnie a nie po brazylijskiej telenoweli.
To żaden dobry piłkarz.
W przyszłości w pucharach to on nas nie zbawi
Wiesz, gdyby był w takiej sytuacji jak był powiedzmy Figo w Barcelonie przed przejściem do Realu gdzie kasę raczej dostawał na czas to wtedy można by się dziwić, że chce uciekać. A jak jego aktualny klub jest w rękach krętacza jakim bez wątpliwości jest Król to go jednak lekko usprawiedliwia. No niestety, ale piłkarze puki mogą chcą się trochę "odkuć".
Zresztą puki co gra w pucharach nam nie grozi więc nie ma co się tym stresować, trzeba niestety budować od nowa ...
Ostatnio edytowane przez cfa : 08.05.2013 o godz. 20:15.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując