Gwiaździsty napisał(a):

|
Nic nie mają pozamiatane. Tylko teraz muszą już robić to samo co w 2004 r. czyli kupować. Kupią mecze w Nowym Sączu i Legnicy co przy 3 meczach u siebie z Flotą czy Termalicąi przy ustawionych sędziach da im wejście.
|
To wlasni mialem na mysli piszac o niekonwencjonalnych rozwiazaniach.