Wyświetl pojedynczy post
Yossarian
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 08.05.2013, 19:39
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Nic nie mają pozamiatane. Tylko teraz muszą już robić to samo co w 2004 r. czyli kupować. Kupią mecze w Nowym Sączu i Legnicy co przy 3 meczach u siebie z Flotą czy Termalicąi przy ustawionych sędziach da im wejście.
To wlasni mialem na mysli piszac o niekonwencjonalnych rozwiazaniach.
Odpowiedz cytując