Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.05.2013, 19:35
Nic nie mają pozamiatane. Tylko teraz muszą już robić to samo co w 2004 r. czyli kupować. Kupią mecze w Nowym Sączu i Legnicy co przy 3 meczach u siebie z Flotą czy Termalicąi przy ustawionych sędziach da im wejście.
Odpowiedz cytując