No to parchy juz maja raczej pozamiatane.No chyba ,ze rudy zainterweniuje.M przeciez z "profesorem"rachunki do wyrownania.a ten ostatni tez jest ,powiedzmy to hmm....zaradny,wiec mozna sie spodziewac jakichs niekonwencjonalnych rozwiazan.
A tak swoja droga to chlopaki Filipiaka wiedza jak uradowac serce kibica.Jeszte tylko Amica klepnie Warszawiakówvi sezon uratowany
