Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 08.05.2013, 19:30
niestety mysle ze nawet jakby I liga skonczyla sie tak jak teraz albo podobny uklad to i tak Termalica i Flota nie dostana licencji na extraklase ..... i awansuja Zawisza z tym zydowskim kurestwem ... smutne, ale chyba nieuniknione
Odpowiedz cytując