BBudowniczy napisał(a):

Chyba żartujesz, twierdząc że uzyskanie jednego (słownie : jednego) miejsca na multpleksie dla stacji o profilu konserwatywnym, ma być jakimś uzurpowanym przywilejem porównywalnym z bonusami dla prokuratorów. W ostatnich wyborach na ten "oszołomski" i "ciemnogrodzki" konserwatywny punkt widzenia zagłosowało prawie 1/3 społeczeństwa.
|
Nie wiem jakim cudem to policzyłeś ale polecam jeszcze pouczyć się WOSu przed takimi wypowiedziami.
Na PIS zagłosowało około 11% wszystkich Polaków i około 14% z wszystkich uprawionych do głosowania.
Zdecydowana większość społeczeństwa ma to w 4 literach. (Ponad 50% uprawionych do głosowania czyli jakieś 3-4 razy więcej niż zagłosowało na PIS)
Zresztą PIS i PO jeden pies jedno i drugie kłamliwe złodziejskie i nieporadne.
To tak jakby kłócić się czy lepszym napastnikiem jest Sikorski czy Boguski....
Można ale po co?
Skoro dla myślącego człowieka wiadomo, że jedni i drudzy są zakłamani i warci siebie nawzajem...