Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22586
Stary 08.05.2013, 15:34
york09 napisał(a):Wyświetl post
To na którą partię głosować. Która w/g ciebie jest taka sprawiedliwa i prawa.
W parlamencie mamy dwie grupy ludzi, ci którzy mają władzę i ci którzy są rządni władzy.
W tej drugiej grupie są tacy którzy potrzebują władzy do wyjaśnienia zamachu smoleńskiego. Oni nie potrzebują dowodów. Dowody są nieistotne "jak będzie władza będzie zamach smoleński."
Sratatata, relatywizują tylko fałszywcy, żeby rozmyć swoją odpowiedzialność. Głosować trzeba na tych którzy działają dla wspólnego dobra, a nie własnej bądź kolesi kabzy.

Po pięciu latach nierządu już tylko bezmózgowiec może mieć wątpliwości.

Myślisz że niewyjaśnioną śmierć urzędującego prezydenta można zamieść ? Oprzytomnij.

ps. Wiesz lemingu kto najsłuszniej walczy z pisem? Wiesz te no, elyty ... z komuszego nadania.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 08.05.2013 o godz. 15:44.
Hej Nasz TS !!