york09 napisał(a):

To na którą partię głosować. Która w/g ciebie jest taka sprawiedliwa i prawa.
W parlamencie mamy dwie grupy ludzi, ci którzy mają władzę i ci którzy są rządni władzy.
W tej drugiej grupie są tacy którzy potrzebują władzy do wyjaśnienia zamachu smoleńskiego. Oni nie potrzebują dowodów. Dowody są nieistotne "jak będzie władza będzie zamach smoleński."
|
Sratatata, relatywizują tylko fałszywcy, żeby rozmyć swoją odpowiedzialność. Głosować trzeba na tych którzy działają dla wspólnego dobra, a nie własnej bądź kolesi kabzy.
Po pięciu latach nierządu już tylko bezmózgowiec może mieć wątpliwości.
Myślisz że niewyjaśnioną śmierć urzędującego prezydenta można zamieść ? Oprzytomnij.
ps. Wiesz lemingu kto najsłuszniej walczy z pisem? Wiesz

te no, elyty ... z komuszego nadania.