Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22585
Stary 08.05.2013, 13:58
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Kiedy? Ja tylko twierdzę, że uczciwość nakazuje nie głosowanie na oszustów, zgadzasz się? Reszta wynika z analizy rzeczywistości, która niektórym słabiej moim zdaniem wychodzi. Rozumiem, współczuję, trzymam kciuki ...
To na którą partię głosować. Która w/g ciebie jest taka sprawiedliwa i prawa.
W parlamencie mamy dwie grupy ludzi, ci którzy mają władzę i ci którzy są rządni władzy.
W tej drugiej grupie są tacy którzy potrzebują władzy do wyjaśnienia zamachu smoleńskiego. Oni nie potrzebują dowodów. Dowody są nieistotne "jak będzie władza będzie zamach smoleński."