Drozd napisał(a):

|
Kiedy? Ja tylko twierdzę, że uczciwość nakazuje nie głosowanie na oszustów, zgadzasz się? Reszta wynika z analizy rzeczywistości, która niektórym słabiej moim zdaniem wychodzi. Rozumiem, współczuję, trzymam kciuki ...
|
To na którą partię głosować. Która w/g ciebie jest taka sprawiedliwa i prawa.

W parlamencie mamy dwie grupy ludzi, ci którzy mają władzę i ci którzy są rządni władzy.
W tej drugiej grupie są tacy którzy potrzebują władzy do wyjaśnienia zamachu smoleńskiego. Oni nie potrzebują dowodów. Dowody są nieistotne "jak będzie władza będzie zamach smoleński."