Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3297
Stary 08.05.2013, 12:27
Kaan napisał(a):Wyświetl post
"(...) Do tej pory adidas nie chciał BG z racji ze nie da się tego symbolu zastrzec (...)"

Z wiadomych względów białej gwiazdy nie da się zastrzec ale po kiego czorta herb na koszulce musi być zastrzeżony? Zastrzeżone jest przecież logo producenta i wzór koszulki. Ciekawa sprawa...
Też mi się to dziwne wydaję. Ewentualnie walnąć Logo SSA na rękawku albo w lewym/prawym dolnym rogu koszulki i po "problemie"
Odpowiedz cytując