Kaan napisał(a):

"(...) Do tej pory adidas nie chciał BG z racji ze nie da się tego symbolu zastrzec (...)"
Z wiadomych względów białej gwiazdy nie da się zastrzec ale po kiego czorta herb na koszulce musi być zastrzeżony? Zastrzeżone jest przecież logo producenta i wzór koszulki. Ciekawa sprawa...
|
Też mi się to dziwne wydaję. Ewentualnie walnąć Logo SSA na rękawku albo w lewym/prawym dolnym rogu koszulki i po "problemie"