Ayala, czlowiek ktory wkleja jakies filmiki z youtube z ktorych wynika ze 99,99999% polskich elit to Zydzi.
Drozd, czlowiek ktory nie rozumie dlaczego trawa z Kazachstanu ma mniejszy wplyw na polska gospodarke od niemieckiej gospodarki.
Wislak68, czlowiek ktory pisze ze UE jest bee bo Niemcy 70 lat temu Polakow zabijali (taki argument podal), ale juz Miedzymorze z Ukraincami (argumentu historycznego tym razem nie uzyl) to inna sprawa.
I tak dalej.
Ludki ktore najglosniej krzycza o lemingach i bezmozgich owieczkach spod znaku PO (Palikota?) to, dziwnym trafem, ludki ktore wykazuje sie potem najwiekszym stopniem niewiedzy/paranoji/hipokryzji. Zbieg okolicznosci?
---------------------------
Cytat:
|
Każdy uczciwy Polak powinien wspierać PiS, reszta to komusze wykwity nastawione na spijanie dóbr wypracowanych przez Polaków.
|
Drozd to nieuleczalny przypadek. No poprostu gosc wymiata.
Drozdzie kochany, w swiecie rzeczywistym dobr nie wypracowuje sie modlitwa, ani nawet dawaniem na tace Rydzykowi. Serio, serio. Ktos moze byc ateista i wyborca Palikota i
wypracowywac dla tego kraju 1000 razy wiecej od Ciebie.