|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
#3294

08.05.2013, 10:55
|
BIAŁA GWIAZDA NA KOSZULKACH
z forum SKWK:
GJ. napisał(a):
Z naszych informacji wynika ze klub w ostatnich dniach przedłużył kontrakt z adidasem. Przygotowujemy sie do walki o powrot BG na koszulkach. Czasu jest niewiele. Przy podejmowaniu rozmow z klubem i adidasem musimy miec sporo rzeczowych argumentow, ktore przemowią do kazdej ze stron. Do tej pory adidas nie chcial BG z racji ze nie da sie tego symbolu zastrzec, wiec moze sie tak zdarzyc ze bedziemy forsować opcje z gwiazda na lewej piersi i herbem na prawej. Gdzies tez pewnie beda chcieli swoje logo, moze uda sie zrobic je na srodku. Niewiadomych jest sporo. Proszę o MERYTORYCZNE argumenty ktorymi bedziemy mogli sie pozniej posluzyc w walce! Grafików zachecam do wrzucania wizualizacji koszulek, im wiecej ciekawych pomysłów i trafnych argumentow tym lepiej.
Jezeli komus sie chce prosze wypisac wszystkie lata w ktorych pilkarze grali z BG.
|
wis.la/j3ph0
Ostatnio edytowane przez R33 : 08.05.2013 o godz. 11:01.
|
|