Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#605
Stary 08.05.2013, 09:33
No chyba wymówię umowę, tylko wysłać im list i wersję elektroniczną? Podobno jakbym się zdecydował przedłużyć umowę w kwietniu to jeszcze bym dostał ofertę za 90 zł czyli 50 zł taniej niż teraz mi proponują. Wogóle mówią że umowa powinna być wypowiedziana niby 1 miesiąc przed jej zakończeniem, prawda to? To jest chore, co tydzień inne oferty propozycje jakieś jaja.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując