Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22577
Stary 08.05.2013, 00:34
Drozd, raz definiujesz "uczciwego Polaka" a potem piszesz o demokracji?
Ja się bardzo cieszę, że właśnie taki ustrój mamy. Dzięki temu jest szansa że tacy jak ty nigdy nie dojdą do władzy.
c.d.n.