emj10 napisał(a):

Spokojnie. Niech sobie TV Trwam trwa, gdyż mnie to w żaden sposób nie obrusza, że sekciarstwo znalazło tylu wyznawców, ale równocześnie w żaden sposób liczby, które były wcześniej przytaczane o 2 mln odbiorców nie zmieniają mojej oceny co do tego, że koncesja na multipleksie nie należy się Rydzykowi z automatu, a musi spełnić wymogi tak jak wszyscy. Śmieszny też był przykład POLO TV, które przecież musi mieć ponad 30 mln odbiorców skoro wszyscy Polacy to jedna rodzina kochająca disco polo
|
Jeżeli twierdzisz, że wysyłający żądanie aby na polskim publicznym multipleksie wśród kilkunastu innych znalazło się miejsce dla TV Trwam, są sekciarzami to puknij się porządnie w główkę.
Może pojmiesz, że to właśnie sedno demokracji i postawy obywatelskiej. Sytuacja kiedy tworzone jest coś nowego dla wszystkich grupka z politycznego nadania uzurpuje sobie prawo do decydowania, kto może nadawać. Brefząc coś o spełnianiu warunków gdy warunek powinien być prosty, zdolność nadawania i pieniądze na opłatę. Kiedy do tego jest ponad 2 000 000 wniosków od obywateli, dla każdego logicznie myślącego sprawa jest prosta. Dokładnie tak jak z odebraniem Rydzykowi dotacji na geotermę.
Wysłałeś sołtysie imienny wniosek o umieszczenie TV Polo na mux1? Tęsknisz za remizą

? Czy jednak Ci to lata jak pewnie tym trzydziestu milionom miłośników, jeżeli istnieją. Zatem jeżeli jeszcze się nie puknąłeś to go for it i skup się. Ponad dwu milionom nie lata. Załapałeś?
kuba.j.g. napisał(a):

Odleciał!!! Fruuuuuu
|
Jedni odlatują inni zlatują... bywa, że z urwiska
