Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22576
Stary 08.05.2013, 00:23
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie. Niech sobie TV Trwam trwa, gdyż mnie to w żaden sposób nie obrusza, że sekciarstwo znalazło tylu wyznawców, ale równocześnie w żaden sposób liczby, które były wcześniej przytaczane o 2 mln odbiorców nie zmieniają mojej oceny co do tego, że koncesja na multipleksie nie należy się Rydzykowi z automatu, a musi spełnić wymogi tak jak wszyscy. Śmieszny też był przykład POLO TV, które przecież musi mieć ponad 30 mln odbiorców skoro wszyscy Polacy to jedna rodzina kochająca disco polo
Jeżeli twierdzisz, że wysyłający żądanie aby na polskim publicznym multipleksie wśród kilkunastu innych znalazło się miejsce dla TV Trwam, są sekciarzami to puknij się porządnie w główkę.

Może pojmiesz, że to właśnie sedno demokracji i postawy obywatelskiej. Sytuacja kiedy tworzone jest coś nowego dla wszystkich grupka z politycznego nadania uzurpuje sobie prawo do decydowania, kto może nadawać. Brefząc coś o spełnianiu warunków gdy warunek powinien być prosty, zdolność nadawania i pieniądze na opłatę. Kiedy do tego jest ponad 2 000 000 wniosków od obywateli, dla każdego logicznie myślącego sprawa jest prosta. Dokładnie tak jak z odebraniem Rydzykowi dotacji na geotermę.

Wysłałeś sołtysie imienny wniosek o umieszczenie TV Polo na mux1? Tęsknisz za remizą ? Czy jednak Ci to lata jak pewnie tym trzydziestu milionom miłośników, jeżeli istnieją. Zatem jeżeli jeszcze się nie puknąłeś to go for it i skup się. Ponad dwu milionom nie lata. Załapałeś?

kuba.j.g. napisał(a):Wyświetl post
Odleciał!!! Fruuuuuu
Jedni odlatują inni zlatują... bywa, że z urwiska
Ostatnio edytowane przez Drozd : 08.05.2013 o godz. 00:30.
Hej Nasz TS !!