|
Yossarian błagam przestań się kompromitować.
Jeżeli wierzyć portalowi legioniści.com to Żyleta ma pojemność 7 477 miejsc. Podczas protestu, który obejmował spotkania o, których wspomina 0 22 była ona praktycznie pusta (nielicząc kilkudziesięciu?) osób, które np. zaobserwowałem z sektora gości podczas meczu Legia - Wisła. Wiadomym faktem jest, że gdyby nie ten protest to byłaby ona praktycznie pełna lub zapełniona w całości, bo akurat kibiców z Żylety chyba jako ostatnich osądzałbym o bycie kibicami sukcesu, czego niestety nie można powiedzieć o frekwencji w naszym młynie, który potrafił się wypełnić bardzo rzadko.
Jeżeli już masz się czepiać czyjejś frekwencji to naszej, która jest w tym sezonie tragiczna.
|