Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3996
Stary 07.05.2013, 19:34
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jak to co wygaduje . To co mu kazali.

Gdyby ktoś pytał to właśnie on jest twórcą teorii helowej, tak ulubionej przez bandy lemingów. Może teraz szpeniu hel już nie jest taki absurdalny
Rogalski nie tylko jest twórcą (choć tutaj nie jestem pewien, zastanawiam się także czy pierwszy nie był jeden z posłów PiSu, a Rogalski, ją "tylko" gorliwie rozpowszechnił) teorii o "bombie helowej", ale przede wszystkim twórcą teorii "sztucznej mgły".
Sytuacja z jego "metamorfozą" pokazuje jedynie, jak trzeba być ostrożnym w formułowaniu sądów ostatecznych (zamach/nie zamach) i konsekwentnym w dążeniu do prawdy o tej katastrofie (jak do niej doszło? dlaczego do niej doszło? dlaczego doszło do takich zaniedbań w jej wyjaśnianiu? kto jest za to odpowiedzialny?) niezależnie od wolt takich matrioszek.
Odpowiedz cytując