Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#761
Stary 07.05.2013, 19:32
julo napisał(a):Wyświetl post
Właśnie czytam że go zdejmują bo zbyt brutalny.
info:
http://film.onet.pl/wideo/amerykansk...,126919,w.html
Eeee... czym jest to jakieś KSL w ogóle?

W USA ten serial leci na antenie NBC i mimo kiepskiej oglądalności wróbelki ćwierkają, że doczeka się 2. sezonu. Serial jest oczywiście na bieżąco emitowany.

Ok. KSL to lokalna telewizja w Salt Lake City, czyli coś jak TVP Kraków. Rzetelność info onetowego gówna porażająca...

BTW.

HICIOR! na rok 2014 murowany > http://showtv.pl/news_item_5196.htm
Ostatnio edytowane przez hunter : 07.05.2013 o godz. 20:32.
Odpowiedz cytując