julo napisał(a):

Eeee... czym jest to jakieś KSL w ogóle?
W USA ten serial leci na antenie NBC i mimo kiepskiej oglądalności wróbelki ćwierkają, że doczeka się 2. sezonu. Serial jest oczywiście na bieżąco emitowany.
Ok. KSL to lokalna telewizja w Salt Lake City, czyli coś jak TVP Kraków. Rzetelność info onetowego gówna porażająca...
BTW.
HICIOR! na rok 2014 murowany >
http://showtv.pl/news_item_5196.htm