0 22 napisał(a):

|
Nie mógłbym. Niech Ci wystarczy, że na każdym meczu Legii BEZ PROTESTU na Żylecie jest 6-7 tysięcy ludzi, a na meczach w trakcie protestu Żyleta na mecze nie przychodziła. Zastanawiam się po co brniesz w ten absurd.
|
Jezeli ja brne w absurd to jak mozna nazwac dyrdymaly ,ktorymi tynas raczysz.Do znudzenia bede powtarzal.2+2=4.Wszelkie "umyslne pustki",zla karma,niekonyrzystny uklad planet itp to konfabulacje.
YTD 2012/2013 =15520 i tego sie trzymajmy.
0 22 napisał(a):

|
Nie no, nie chce mi się. Przyjmijmy, że od początku do końca masz rację. 9000 na Piaście to wszystko na co nas wtedy było stać i jesteśmy dołami drugiej ligi polskiej kibicowsko. A to, że prawdopodobnie na 3 ostatnich meczach sezonu będziemy mieli komplet to spisek PZPN i warszawskich dziennikarzy, którzy Cię nienawidzą.
|
Coz to.Argumentow koledze zabraklo ?Jak Ci sie nie chce ,to po co sie odzywasz ? Zamiast po raz kolejny uskuteczniac jakies bzdurne samobiczowanie piszac o Piascie,PZPN i warszawskich(?) dziennikarzach,odpowiedz na pytanie ,ktore Ci zadalem.