emj10 napisał(a):

Podobnie ma się rzecz z telewizją. Sekciarskie media Rydzyka wyrobiły sobie przez lata wiernych odbiorców i wydawać by się mogło zawłaszczyły całą przestrzeń)
|
Nie Oddamy Wam Telewizji Trwam
http://www.youtube.com/watch?v=Mnt2z3U14Ik
Napewno podoba mi sie w tej Telewizji że porusza losy "Żołnierzy Wykletych" oraz dzielnych Powstańców Warszawskich ,a nie jak media mainstreamowe promuja antyPolskie książki Grossa i "POkłosie"