|
Dawno nie czytałem Ciebie, ale widzę, że niezmiennie w "dobrej" formie. No cóż nie każdy jest w równym stopniu oporny na pewne informacje i nie każdy dobiera sobie odpowiednio szerokie źródła, z których owe informacje pozyskuje. TV Republika jest dobrym miejscem, aby dowiedzieć się jak myślą osoby pokroju Drozda, aby ustrzec się pewnych postaw, tak jak TV Trwam miejscem gdzie można zobaczyć jak kształtują się pewne niebezpieczne dla kraju postawy antypolskie, a także GW i ich relacje wideo, gdzie pokazuje się fałszywą różową wizję Polski w XXI wieku.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 07.05.2013 o godz. 15:12.
|