Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22568
Stary 07.05.2013, 14:34
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Podobnie ma się rzecz z telewizją. Sekciarskie media Rydzyka wyrobiły sobie przez lata wiernych odbiorców i wydawać by się mogło zawłaszczyły całą przestrzeń. Nic bardziej mylnego, bo od Smoleńska kolejne sekciarstwo w wersji Sakiewicza wyrosło na zgliszczach IV RP. Paliwo, którego wydaje mi się, że zaczyna brakować pozwoliło jednak na stworzenie kolejnego źródła wpływy na opinię publiczną.
Tak tak ... sekciarskie, zawłaszczają, źródło wpływu ... Chyba cie lekko zawiało drogi sołtysie. Kończy się czas bezkarnego wciskania ludziom ciemnoty. Już nie tylko post ubecki salon będzie wpływał na opinie, nie tylko szmatławiec będzie opiniotwórczy. Takim jak Ty koniunkturalistom będzie ciężko, bo kto wie czyj wpływ zwycięży. Prawdy czy propagandy ...
Hej Nasz TS !!