emj10 napisał(a):

|
Podobnie ma się rzecz z telewizją. Sekciarskie media Rydzyka wyrobiły sobie przez lata wiernych odbiorców i wydawać by się mogło zawłaszczyły całą przestrzeń. Nic bardziej mylnego, bo od Smoleńska kolejne sekciarstwo w wersji Sakiewicza wyrosło na zgliszczach IV RP. Paliwo, którego wydaje mi się, że zaczyna brakować pozwoliło jednak na stworzenie kolejnego źródła wpływy na opinię publiczną.
|
Tak tak ... sekciarskie, zawłaszczają, źródło wpływu ... Chyba cie lekko zawiało drogi sołtysie. Kończy się czas bezkarnego wciskania ludziom ciemnoty. Już nie tylko post ubecki salon będzie wpływał na opinie, nie tylko szmatławiec będzie opiniotwórczy. Takim jak Ty koniunkturalistom będzie ciężko, bo kto wie czyj wpływ zwycięży. Prawdy czy propagandy ...