Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
GrzegorzTS
Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23465
Stary 07.05.2013, 12:07
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Nie miejsce, nie temat nie czas, dlatego odpowiadam wywołany do tablicy raz i kończe temat.

Nie wiem czy to są żarty czy to pomyłka czy może złośliwość - nie wnikam. Połowa rundy jesiennej to był protest i brak młyna. Jeszcze weź frekwencje z sezonu jak była tylko Kryta otwarta i pisz, że mamy mniej kibiców niż Groclin.

Bardzo mnie cieszy, że istnienie Legii tak Cię irytuje
Na meczu z Lechią w niedziele też protestowaliście? 15 tysi was było więc chłopak ma racje podając średnią.Ale nie martw się puchar polski okazja do świętowania więc podniesiecie sobie średnią
Odpowiedz cytując