Wczoraj akurat byl material o Niecieczy w TVN24.
http://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym...si,323717.html
Jasno tutaj wynika, ze wlasciciel inwestowal i bedzie inwestowal w klub(bo jest z nim zwiazany od zawsze). O licencje, o oswietlenie i podgrzewana murawe nie ma co sie martwic. Facet ma takie kontakty w budowlance, ze pewnie swiatla postawia mu w miesiac ;].