El'kabat napisał(a):

Jak to jest w końcu z tym ściganiem xboxów przez microsoft?
Słyszałem dziś od znajomego,że jak przerobisz x-a to automatycznie gra instalowana na dysku wysyła info do microsoftu i wjazd na hate-20 koła grzywny i zawiasy na 5 lat. I to podobno sytuacja autentyczna z bliskiego otoczenia.
Jest w stanie ktoś kumaty w konsolach napisać,czy tak faktycznie jest czy ktoś bajki piszę ?
Priv jak cos i dzieki wielkie z góry.
|
Jakieś aresztowania, kary itd to raczej wisienka na torcie przy jakiejś innej sprawie. Np kopiuje płyty i sprzedaję, wpadają psy i łapią wszystko, to złapali i xboxa który był tylko do grania. Też bym się nie zdziwił jak mają "podejrzenia" o coś innego wpadają na chatę to żeby wyjść z twarzą to ci wlepią nielegalne oprogramowanie.
Jest jeszcze opcja taka że zrobił coś "drastycznego". Wyciągnął jakiegoś nowego hita z hali produkcyjnej i zaczął grać miesiąc przed premierą do tego podłączony do neta.
Dla zwykłego okazjonalnego pirata przerobienie to koniec gwarancji (nie zawsze) i ban na granie online po podłączeniu do neta (też nie zawsze).