Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22559
Stary 07.05.2013, 10:03
Szpen napisał(a):Wyświetl post
TV republika - robiona nie dla potrzeby, a dla pieniędzy. Kolejny projekt wyciągający kase od omamionych ludzi. Urze, w sieci, sieci, lisicki, wildsteind jeden pies. Kaska leci, a pisowskle lemingi wykładają kasę. Już was cyckają, włączyli opłaty, a karty nie da się kupić lub zalogować ...
warto dodać ze te wszystkie gazety i telewizje powstały na smoleńskim nawozie