Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 06.05.2013, 22:21
0 22, No to spadną i tyle. Na dzień dzisiejszy bardziej zasługują na Ekstraklasę, niż pozorujący grę Zawisza. Co do obrzezanych, to jeśli kibicujesz im w awansie, no to pomyliłeś fora Zresztą zobaczymy, może przygotują stadion i np. osiągną frekwencję na poziomie zbliżonym do Bełchatowa, która według ostatniej Ligi+Extra wynosiła niecałe 2tys.
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując