0 22, No to spadną i tyle. Na dzień dzisiejszy bardziej zasługują na Ekstraklasę, niż pozorujący grę Zawisza. Co do obrzezanych, to jeśli kibicujesz im w awansie, no to pomyliłeś fora

Zresztą zobaczymy, może przygotują stadion i np. osiągną frekwencję na poziomie zbliżonym do Bełchatowa, która według ostatniej Ligi+Extra wynosiła niecałe 2tys.