|
No, ale bądźmy realistami.
Wiadomo, że nie spełnia WSZYSTKICH wymogów licencyjnych, wiadomo że będzie grać ileś tam kilometrów od Niecieczy i wadomo, że będzie to wegetujący klub złożony z Pawlusińskich, a nie z profesjonalną szkółka.
Przecież to jest oczywiste. To jest prawdziwy polski futbol i kompletnie nie rozumiem skąd jakieś podejście do tematu, że "jeśli coś tam zrobią to niech grają w lidze". Przecież wiadomo, że nie zrobią. Pewnie nawet nie są Sp. z o.o. co jest wymogiem gry w Ekstraklasie i zapewne będą ją montować w czerwcu/lipcu z jakimś leśnymi dziadami w zarządzie.
Naprawdę nie śledzicie naszej kopanej od lat tylko od wczoraj, że takie nadzieje macie?
Habemus Dubletum
LEG14
White Star Awards w kategorii:
Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

|