Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 06.05.2013, 22:10
No, ale bądźmy realistami.

Wiadomo, że nie spełnia WSZYSTKICH wymogów licencyjnych, wiadomo że będzie grać ileś tam kilometrów od Niecieczy i wadomo, że będzie to wegetujący klub złożony z Pawlusińskich, a nie z profesjonalną szkółka.

Przecież to jest oczywiste. To jest prawdziwy polski futbol i kompletnie nie rozumiem skąd jakieś podejście do tematu, że "jeśli coś tam zrobią to niech grają w lidze". Przecież wiadomo, że nie zrobią. Pewnie nawet nie są Sp. z o.o. co jest wymogiem gry w Ekstraklasie i zapewne będą ją montować w czerwcu/lipcu z jakimś leśnymi dziadami w zarządzie.

Naprawdę nie śledzicie naszej kopanej od lat tylko od wczoraj, że takie nadzieje macie?
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując