Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 06.05.2013, 21:44
Jeśli po ewentualnym awansie nie będzie to klub, który przynajmniej będzie próbował promować / szkolić nowych, młodych piłkarzy dla naszego futbolu, to jego obecność będzie dla polskiego futbolu bezużyteczna. Jak ktoś decyduje się na budowanie ekstraklasowej piłki w takim miejscu, to dobrze by było żeby swoje braki nadrabiał w inny sposób. Inna sprawa, że awanse i spadki rozgrywaja się na boisku piłkarskim i opinie opiniami, ale Nieciecza ma takie samo prawo jak każdy żeby grać w tej lidze nawet przez długie lata. Mimo, że nie ma to większego sensu i po awansie można będzie rozpocząć odliczanie do niechybnego upadku tego klubu. Niemniej jednak, co wątpliwe, jeśli to faktycznie byłby klub ze świetnym szkoleniem, produkujący niezłej klasy piłkarzy dla polskiego futbolu, to jestem jak najbardziej za. Nawet jeśli na jego mecze nie przychodziłoby więcej niż 1000 osób.

Jeśli jednak ma to być wegetujący klub złożony Pawlusińskich to mam nadzieje, że po roku zagra przynajmniej ligę niżej. Wegetujące kluby w tej lidze można zaakceptować w jakiś tam sposób, o ile mają tradycje, kibiców, stadion, perspektywy. Nieciecza tego nie ma.
Odpowiedz cytując