Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.05.2013, 21:26
Wieś wsią.
ale ich stać na tą ligę i jak do niej wejdą to będą płacić grajkom,a nie robić gnoju jak groclin, widzew,ruch,gks b itd. To jest taki rodzaj wsi,która powinniśmy tępić.
jednak nie uwierze w możliwy awans T dopóki nie wejdą
Odpowiedz cytując