Temat
:
I Liga - temat zbiorczy.
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
11
06.05.2013, 21:26
Wieś wsią.
ale ich stać na tą ligę i jak do niej wejdą to będą płacić grajkom,a nie robić gnoju jak groclin, widzew,ruch,gks b itd. To jest taki rodzaj wsi,która powinniśmy tępić.
jednak nie uwierze w możliwy awans T dopóki nie wejdą
arti