|
A w nowym sezonie kolejna metropolia, Niepołomice może grać w 1 lidze. Co do następnej kolejki mecz w Bydgoszczy arcyważny, Flota gratisowe 3 pkt., Nieciecza raczej też powinna wygrać z borykającą się z ogromnymi kłopotami Wartą.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|