Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.05.2013, 21:01
Przecież wiadomo o co chodzi z właścicielami. Jak odejdą to klub pewnie upadnie. I powstanie jak Lechia Gdańsk, Piast, Zagłębie, Zawisza czy Pogoń. Bo ma rzesze kibiców, którzy nie zniosą degrengolady totalnej.

A jak odejdzie z Niecieczy to się wielka piłka na zadupiu skończy na amen.

Krótko mówiąc - co ma piernik do wiatraka? Takie banały trzeba tłumaczyć?

A zresztą - jak Was bawi casus Klub A z miasta Y gra bez kibiców w mieście W, bo nie ma niczego poza właścicielem to się grzejcie nim. Możecie sobie nawet derby z nimi grać na tej Hucie.

Jak wejdą - oby spadli i tyle.


Yossarian napisał(a):Wyświetl post
srednia frekwencja na meczach Legii (w optymistycznych porywach) 15000 osob=0,88%...no comments
A tam 15000. Pisz 2000 albo 3000. Może uwierzą.
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 06.05.2013 o godz. 21:03.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując