Przecież wiadomo o co chodzi z właścicielami. Jak odejdą to klub pewnie upadnie. I powstanie jak Lechia Gdańsk, Piast, Zagłębie, Zawisza czy Pogoń. Bo ma rzesze kibiców, którzy nie zniosą degrengolady totalnej.
A jak odejdzie z Niecieczy to się wielka piłka na zadupiu skończy na amen.
Krótko mówiąc - co ma piernik do wiatraka? Takie banały trzeba tłumaczyć?
A zresztą - jak Was bawi casus Klub A z miasta Y gra bez kibiców w mieście W, bo nie ma niczego poza właścicielem to się grzejcie nim. Możecie sobie nawet derby z nimi grać na tej Hucie.
Jak wejdą - oby spadli i tyle.
Yossarian napisał(a):

|
srednia frekwencja na meczach Legii (w optymistycznych porywach) 15000 osob=0,88%...no comments
|
A tam 15000. Pisz 2000 albo 3000. Może uwierzą.