Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 06.05.2013, 20:53
Cytat:
Wsiur wsiurem
Chłop ze wsi wyjdzie, wieś z chłopa nigdy. Wieśniak to nie miejsce pochodzenia. To stan umysłu, który Pan prezentujesz. Coś w stylu gimbusa.

3 punkt rozpierd*ala. Wyszedłby FBI, CIA czy tam inny wasz stolnicowy huawei (nie mówię, bo wszyscy są zależni) i skończyłby się dzień dziecka.

Cytat:
To jest jakiś tam element dodatkowy, który jeszcze bardziej każe blokować takim drużynom prawo do gry w ogólnopolskiej pierwszej lidze.
Nawet zdefiniować nie potrafisz. Od razu przyznajmy prawo do gry 2 klubom z najlepszymi stadionami i infrastrukturą. Zabezpieczenie w razie spadku dla warszawskiej le Dziuni? ;>
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując