Temat
:
I Liga - temat zbiorczy.
Wyświetl pojedynczy post
Festence
Senior Member
Od: 04.2012
Offline
#
11
06.05.2013, 20:47
Ostatnio na Termalice była frekwencja około 1200 ludzi
Wieś liczy 700 mieszkańców.
Gdzieś czytałem, że jak awansują nie mają zamiaru rozgrywać swoich meczy poza własnym stadionem, a w planach mają budowę zadaszonej trybuny za jedną z bramek.
Festence
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Festence
Znajdź inne posty napisane przez Festence