Wyświetl pojedynczy post
Festence
Senior Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.05.2013, 20:47
Ostatnio na Termalice była frekwencja około 1200 ludzi Wieś liczy 700 mieszkańców.
Gdzieś czytałem, że jak awansują nie mają zamiaru rozgrywać swoich meczy poza własnym stadionem, a w planach mają budowę zadaszonej trybuny za jedną z bramek.
Odpowiedz cytując