|
Wciąż nie mogę się zgodzić. Uważam, że jeśli awans jest zasłużony (czyt. ciężka praca) to on się należy bez względu na wszystko inne.
Tradycje klubu sportowego oczywiście są bardzo ważne. Ale to nie znaczy że reaktywowane mają zostać Szombierki i będą awansować z urzędu ze Stalą Mielec do najwyższej klasy rozgrywkowej.
Trzymam kciuki za Termalicę. Aby utrzymała się bardzo długo i była sukcesywnie budowana. Tak tworzy się tradycja, historia.
Ostatnio edytowane przez michu-k : 06.05.2013 o godz. 20:50.
|