Wyświetl pojedynczy post
Yossarian
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.05.2013, 20:32
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Wsiur wsiurem zostanie nawet jak pokona Real Madryt. Zreszta problem nie leży w braku tradycji i fundamencie we wsi zabitej dechami. To jest jakiś tam element dodatkowy, który jeszcze bardziej każe blokować takim drużynom prawo do gry w ogólnopolskiej pierwszej lidze.

Kluczowe są inne kwestie:

1. Totalny brak kibiców. 800 osób na meczu to upokorzenie, jeszcze większe dno tej fatalnej i amatorskiej ligi.

2. Mecze poza swoją miejscowością to już totalny upadek i cyrk na kółkach.

3. Pełna zależność od właściciela, który jak się wkurzy to zgasi światło lub co gorsza przeniesie klub, gdzie indziej.




Hoffenheim to akurat w Bundeslidze gra na razie ze 3 sezony.
No ,powialo stolyca.

Kluczowa kwestia jest nastepujaca :

Nieciecza - 800 mieszkancow,srednia frekwencja na meczach Termoli~800 osob =100%
Warszawa-~1700000 mieszkancow,srednia frekwencja na meczach Legii (w optymistycznych porywach) 15000 osob=0,88%...no comments

Pkt 3 po prostu rozpierdala.No faktycznie cala reszta lacznie z Legia ma tak solidne podstawy organizacyjno finansowe,ze zadnym wiatrom historii sie nie oprze.Z reszta jak Amica zdobedzie mistrza to bedziemy mieli okazje sie przekonac o zaleznosci warszawskiej potegi od kaprysow wlasciciela.
Odpowiedz cytując