Temat
:
Wyjazd do Wrocławia na mecz przyjaźni.
Wyświetl pojedynczy post
Wislak2221
Member
Od: 04.2009
Offline
#
1
06.05.2013, 20:25. Wyjazd do Wrocławia na mecz przyjaźni.
Witam szukam transportu w jedna strone do Wrooclawia na mecz przyjazni 17 maj prosze o kontakt na priv
ŚLĄSK WISŁA LECHIA
Wislak2221
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wislak2221
Znajdź inne posty napisane przez Wislak2221