Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 06.05.2013, 20:20
thechris napisał(a):Wyświetl post
Wisła już swój "hit" rozegrała z ...Pogonią... i na szczęście wygrała bo to były chyba najważniejsze 3 punkty w tej rundzie... Jakby Pogoń wygrała to tabela wyglądałaby masakrycznie... A terminarz nie jest łatwy dla Wisły.
Patrząc na naszą grę, skuteczność, biorąc pod uwagę co dzieje się za naszymi plecami, a dzieją się dziwne rzeczy, to do rangi "hitu" wyrasta mecz z Koroną. Z jednej strony trzeba uciekać, a z drugiej, teoretycznie wciąż gdzieś tam można patrzeć na te wyższe miejsca [4-8], co przekuje się na lepszą kasę od C+, no i wciąż (w teorii) szansę na Europuchary. Choć w praktyce, to ostatnie pogrzebaliśmy już dawno, dawno temu.
Odpowiedz cytując