!!IRIVER!! napisał(a):

|
Znakomite podsumowanie całego tego hitu.
|
Wisła już swój "hit" rozegrała z ...Pogonią... i na szczęście wygrała bo to były chyba najważniejsze 3 punkty w tej rundzie... Jakby Pogoń wygrała to tabela wyglądałaby masakrycznie... A terminarz nie jest łatwy dla Wisły.