Cytat:
|
Co do Lukasza to nie wiem moze DM ?
|
Dla Łukasza najlepiej byłoby go ustawić na pozycji prawego bidonowego.
Cóż się tak o niego troszczysz? On o Twoje nerwy czy wzrok nie troszczy się w ogóle marnując raz po raz sytuację, gdzie ma wpakować piłkę do pustej bramki. Co mu z instynktu, jak i tak zmarnuje 99% sytuacji? O dziwo, to jedna z jego lepszych rund po kontuzji poniesionej przez sprzedanego za ogromne pieniądze drewna zwanego Borysiukowiną.
Cytat:
|
ale nie mozemy tam wystawiac byle kogo... Nie czaje tego i chocby dlatego mimo olbrzymiej sympatii pan Trener mnie nie przekonuje
|
Trzeba go KUPIĆ, ew. WYSCOUTOWAĆ, ew. WYCHOWAĆ. Nie mamy obrońców w składzie, ew. w formie.