Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 06.05.2013, 19:01
Cytat:
Co do Lukasza to nie wiem moze DM ?
Dla Łukasza najlepiej byłoby go ustawić na pozycji prawego bidonowego.

Cytat:
robinie mu krzywdy
Cóż się tak o niego troszczysz? On o Twoje nerwy czy wzrok nie troszczy się w ogóle marnując raz po raz sytuację, gdzie ma wpakować piłkę do pustej bramki. Co mu z instynktu, jak i tak zmarnuje 99% sytuacji? O dziwo, to jedna z jego lepszych rund po kontuzji poniesionej przez sprzedanego za ogromne pieniądze drewna zwanego Borysiukowiną.

Cytat:
ale nie mozemy tam wystawiac byle kogo... Nie czaje tego i chocby dlatego mimo olbrzymiej sympatii pan Trener mnie nie przekonuje
Trzeba go KUPIĆ, ew. WYSCOUTOWAĆ, ew. WYCHOWAĆ. Nie mamy obrońców w składzie, ew. w formie.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując