Wyświetl pojedynczy post
bondTSW
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: GN

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1500
Stary 06.05.2013, 18:52
Bardzo tanio. ja robiłem kompletną zawiechę przód, plus kilka innych dupereli + zbieżność ..za drugie tyle.
ale powiedziałem jasno... części mają być dobre, żadne chińskie zamienniki. Xsara 03,

e: ok, doczytałem trochę inny wiek fury.
Ostatnio edytowane przez bondTSW : 06.05.2013 o godz. 18:55.
...CIERPIENIE KSZTAŁTUJE CHARAKTER!
Odpowiedz cytując