Temat
:
Motoryzacja/Samochody/Spalanie
Wyświetl pojedynczy post
bondTSW
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: GN
Offline
#
1500
06.05.2013, 18:52
Bardzo tanio. ja robiłem kompletną zawiechę przód, plus kilka innych dupereli + zbieżność ..za drugie tyle.
ale powiedziałem jasno... części mają być dobre, żadne chińskie zamienniki. Xsara 03,
e: ok, doczytałem
trochę inny wiek fury.
Ostatnio edytowane przez bondTSW : 06.05.2013 o godz. 18:55.
...CIERPIENIE KSZTAŁTUJE CHARAKTER!
bondTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bondTSW
Znajdź inne posty napisane przez bondTSW