serek.c2 napisał(a):

Ajax - Pareiko, Jaliens, Sobolewski, Iliev... W ich wieku dwa lata to szmat czasu. Oni naprawdę nie młodnieją Dodaj do tego Brożków, Meliksona w formie, Nuneza czy nawet takiego Kirma o Diazie nie wspominając... Jeszcze Biton... Proszę Cię - co Ty w ogóle porównujesz?
|
Zgadza się. Nie szukam usprawiedliwienia, ale dodajmy, że lepiej poklepać z Meliksonem niż z Gargułą.