Ajax napisał(a):

|
Ok co nie zmienia faktu, że Kulawik ma do dyspozycji większość tych zawodników a mecz z Lechem jedynym słabym meczem nie był.
|
A gdyby ich miał do dyspozycji to pewnie by zagrali.
Choć porównywanie zawodnika, któremu się płaci i którego się szanuje, który jest w dodatku częścią drużyny walczącej o coś z zawodnikiem, po którym jeździ jego przełożony, wymawiając mu, że zarabia za duże pieniądze (gdy on tych pieniędzy nie widzi), z zawodnikiem, do którego negatywnie nastawia się kibiców (sugerując brak ambicji, profesjonalizmu, zajmowanie miejsca młodym, zarabianie kasy olbrzymiej, której nadal nie widać), takie porównanie nie jest miarodajne mówiąc delikatnie.