Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 06.05.2013, 12:02
W mistrzowskim sezonie grał u nas Sivakow. Potem takim zawodnikiem był Nunez. Teraz nie ma nikogo kto przeprowadza piłkę z obrony do ataku.

BTW, Melikson i Małecki też dołożyli swoje cegiełki to tego mistrzostwa.
c.d.n.
Odpowiedz cytując