Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 06.05.2013, 11:48
Hoffenheim czy Auxerre ( co prawda dziś 2 liga)to też nie są wielkie metropolie a latami grały w najmocnieszych ligach na najwyższym szczeblu
Ostatnio edytowane przez AYALA : 06.05.2013 o godz. 11:53.
Odpowiedz cytując