Wyświetl pojedynczy post
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 06.05.2013, 11:36
michu-k napisał(a):Wyświetl post
Nie jest ważne czy drużyna pochodzi z kilkusettysięcznego miasta, milionowej metropolii czy kilkutysięcznej wsi. Jeśli na ten awans sportowo zasłużyła, to awansuje słusznie. Nie leczmy jakiś swoich kompleksów patrząc przez pryzmat ilości mieszkańców czy stosując inne kryterium. Taka Nieciecza może w.......ić np. Legii lub Wiśle. I co wtedy? Będzie się dalej jechać od "wsiurów" i klubów bez tradycji?

Bądźmy poważni.
jakichś. A co do tematu - tradycji się nie kupuje, przeszłości nie zmienia. Polecam misia na miarę naszych potrzeb - to jest coś ekstra.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując